Magnetické přívěšky Variace Energetix

Magnetické přívěšky Variace Energetix lze přidat dle vašeho vkusu k řetízkům, náhrdelníkům i náramkům, jsou velice krásné a lze vybrat z mnoha typů a velikostí. Jako výchozí materiál je použita chirurgická antialergenní ocel nebo v menší míře obecné kovy - cín, mosaz a povrch je potažen vrstvou rhodia, zlata a nebo z části studeným smaltem. Některé přívěšky zdobí krystaly Swarovski, zirkony, umělé či kultivované perly, přírodní polodrahokamy, záleží pro jakou příležitost šperk volíte. V každém šperku je zabudovaný neodymiový permanentní magnet o síle 1200 až 1800 gaussů. Svým magnetickým působením ovlivňuje zóny a body, které jsou součástí hrudního úseku. Zvláště u žen je třeba ocenit nošení šperků jako prevenci proti rakovině prsu, o nic méně působí též na průdušky, plíce, štítnou žlázu v případě nedostatku hormonu a komplexně nám magnetické přívěšky ovlivňují celkový stav hrudního koše.

 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

MAGNETY A ŠPERKY

Léčebné účinky magnetů jsou pozorovány a prokazovány již stovky let. První doložené zmínky o terapeutickém využití magnetů se datují do období 200 let př.n.l. do doby řeckého lékaře Galena.

Západní věda a medicína se začala zajímat o biomagnetizmus ( účinky magnetického pole na rostliny, živočichy a člověka) někdy v polovině 30. let 20. století. Od té doby probíhá řada výzkumů a klinických studií. V současné době se stále častěji objevují zprávy o slábnutí síly magnetického pole Země. Bylo zjištěno, že jeho intenzita ( našeho hlavního zdroje biomagnetizmu) se za posledních 500 let snížila o polovinu a dále se snižuje.

Japonský lékař Kyoiči Nakagawa popsal tzv. syndrom nedostatečného magnetického pole. V rámci tohoto syndromu jsou popisovány obtíže, které nazýváme jako civilizační choroby. ( Bolesti zad, kloubů, hlavy, nespavost…) Je vědecky dokázáno, že 500 gaussů je minimální síla magnetického pole, která může vyvolávat pozorovatelné efekty. Prokazatelné účinky magnetického pole na lidské zdraví při dlouhodobém používání jsou hodnoty od 800 gaussů.

Výrobky Energetix obsahují průmyslově vyráběné permanentní neodymiové magnety o průměrné síle 1200 - 2200 gaussů. Magnetické pole působí celou řadu změn v tkáních, které pak vedou k útlumu bolesti, k relaxaci, k urychlení hojení apod. Magnetickými šperky Energetix především zkrášlujeme, neléčíme, přesto si mnoho našich členů a zákazníků díky výrobkům Energetix ulevilo od bolestí a různých zdravotních potíží.

PARTNEŘI

Šperkařství Castor se zabývá produkcí mnoha různých typů zlatých a stříbrných šperků. Zlaté náušnice se vyrábí ze žlutého a bílého zlata s kameny a bez kamenů. Zlatnictví Castor dodává zlaté a stříbrné náušnice pro dospělé. Samostatnou skupinou jsou zlaté dětské náušnice s dětským zapínáním. Precizní zpracování zlatých šperků a návrhy českých návrhářů dávají šperkům jedinečnou kvalitu. Zlatnictví Castor dodává zlaté prsteny se zirkony, přírodními kameny a brilianty. Zlaté přívěsky Castor se vyrábí ze žlutého anebo bílého zlata o ryzosti 14 karátů. Stříbrné soupravy Castor s krystaly Swarovski jsou módní a vyhledávané šperky. Dále dodává zlatnictví stříbrné náušnice Castor s krystaly Swarovski a stříbrné přívěšky Castor s krystaly Swarovski.

Zlaté a stříbrné šperky Cutie, MODESI a mnohé další můžete zakoupit v našem zlatnictví v Prostějově.

Zlatnictví a hodinářství Prostějov nabízí velké množství hodinek od nejznámějších světových značek jako např. Festina, Casio či Jacques Lemans.

Dětské náušnice Cutie jsou originální náušnice pro naše nejmenší. Tyto a další zlaté a stříbrné šperky najdete v obchodě nasesperky.cz. Zlaté šperky jsou se zirkony a celozlaté. Stříbrné šperky jsou osazeny krystaly Swarovski. Jedinečné šperky jsou kombinace zlata a krystalů Swarovski.

Exkluzivní stříbrné šperky MODESI jsou vyrobené s důrazem na kvalitu a design. Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní syntetické kameny. Povrchová úprava rhodiem zaručuje zvýšený lesk. Stříbrné šperky MODESI - stříbrné náušnice, prsteny, náhrdelníky a soupravy. Design modelů odráží současné moderní světové trendy ve šperkařství.

Exclusive silver jewellery MODESI - silver rings, silver earrings, silver charms, silver necklaces and sets.

Strieborné šperky MODESI - strieborné prstene, náušnice, náhrdelníky, strieborné súpravy a kolekcie. Dizajn modelov odráža súčasné moderné svetové trendy v klenotníctve.

Der Modern Silbernsmuck MODESI.

Exkluzív MODESI ékszerek – ezüst fülbevalók, gyűrűk, nyakláncok és kollekciók.